Kategori
Uncategorized

Berisha: Yuri Kim në rolin e sekretares ideologjike të PS, përfaqëson interesat e Soros .

Dy momente për mua janë të papranushme.

🔺Përgëzimi që iu bëri zgjedhjeve në kundërshtim me çdo kod, rregull dhe qëndrim ndaj votës së lirë nga SHBA.

Dhe së dyti,

🔺thirrja që iu bën gazetarëve për të vendosur censurë ndaj Foltores dhe Sali Berishës, për mua përbën një shkelje të rëndë të Kushtetutës Amerikane e cila garanton lirinë e shprehjes dhe të fjalës.

Këto momente, jo që nuk janë amerikanë, nuk përfaqësojnë SHBA-në, por mbretërinë e censurës dhe George Sorosin e interesat e tij.

Megjithatë, unë jam i bindur se PD në pushtet do të ndërtojë marrëdhëniet miqësore më të shkëlqyera me vendin ku ju jetoni”, u shpreh Berisha.

Two moments for me are unacceptable.

🔺The congratulations he received on the election contrary to any code, rule and attitude towards free voting by the US. 🔺And secondly, the call made to journalists to impose censorship on Foltore and Sali Berisha, for me is a serious violation of the American Constitution which guarantees freedom of expression and speech. These moments, not that they are not American, do not represent the US, but the kingdom of censorship and George Soros and his interests. However, I am convinced that the ruling DP will build the most excellent friendly relations with the country where you live “, said Berisha.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s