Kategori
Uncategorized

Z.Basha, dil dhe thuaju demokratëve për dosjen “Muzin”.

Pse Rama ta bëri këtë nder me dosjen tënde? Po kaq e zezë për ty është edhe dosja Toyota Yaris. Denoncon se do të vijnë 5 mln euro me Toyota. I them unë si e more vesh?

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s