Kategori
Uncategorized

Berisha : Me krimin ska kompromis .

Nëse është një vendim që e ka penguar Sali Berisha, u garantoj se është vetëm ky vendim.

E kam bërë këtë me ndërgjegjen më të thellë se një aleancë me krimin dhe korrupsionin do ishte dita më e zezë për Shqipërinë dhe shqiptarët,”

Lideri historik, Sali Berisha .

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, foli nga Foltorja e Fushë-Krujes dje për marrëveshjen mes Edi Ramës dhe Lulzim Bashës.

Për ironi, teksa Berisha fliste, nga salla e Kuvendit, Edi Rama deklaronte se gjatë atyre orëve të marrëveshjes, ai kishte bërë gallatë kaq shumë me Lulzim Bashën, sa ky i fundit i ishte lutur që të mos qeshte kur të dilnin para kamerave.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s