Kategori
Uncategorized

Kim përdori kongresmenët që erdhën për afganët .

Nga Robert Papa /

Kim perdori kongresmenet qe erdhen per afganet .

Nuk Ciceroi per radiografine e krimit,korrupsionit dhe lirine e media bere nga raporti I DASH.

Ne darken e Kim,qe FTUAR edhe ministria jone e Bujqesise,mbase se nje nga kongresmenet afgan vizitues,Valdado,eshte edhe fermer bylmetrash.

Slotkin,po ta dinte se sa mbeshtetes ka ne Micigan Basha,nuk do kishte pranuar te perdorej.

Nuk I falet,ka punuar per CIA ,pas 11 shtatorit.

Vucic I akuzuar per korrupsion NGA kongresi.

Pse ngjasin aq shume me akuzat ndaj Rames..

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s