Kategori
Uncategorized

Ju “Amerikanet” e Lulit beni partine tuaj dhe provojeni se peshe keni.

Nga Çim Peka /

Kush mendon se ne pushtet vihet duke bere opozite te forte e te ndershme dhe duke mos qene dakort

edhe me DASH kur te thote se Rama eshte i ndershen,

Tahiri eshte policia qe duam,

Dvorani eshte simboli i drejtesise,

zgjedhjet e 25 Prillit ishin te ndershme,

Po si percaktohet se kush duhet te drejtoje PD?

Vota.

N.q.s anetaresia e PD zgjedh pritjen e Lulit, zgjedhja e tyre.

N.q.s anetaresia zgjedh te mos pres por te beje beteje te vertete (jo si keto 8 vite pazare) dhe ti thote kujdo:

Ok, ju keni interesat tuaja me Ramen por ne kemi interesin tone me demokracine.

Ps: Per ju qe thoni Luli u zgjodh ne Qershor kryetar me 80%.

U zgjodh duke thene se mi vodhen zgjedhjet, marreveshje me Ramen nuk ka, Berisha eshte i ndershen dhe presione te huaja per perjashtime nuk pranojme.

U zgjodh kryetar me Berishen ne krah.

Tani le te rikonfirmohet pa te dhe mbyllet ky debat.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s