Kategori
Uncategorized

Si e shperbleu Basha krye_regjistruesen e pronave të kufirit dhe policisë .

Sapo Basha mori drejtimin e ministrisë së brendeshme nisi regjistrimin e pronave të policisë dhe kufirit në gjithë teritorin shqiptar, detyrë që si fillim ju dha një grupi specialistësh nën drejtimin e Inspektorit të përgjithshëm të ministrisë së brendëshme. Po ç’farë nuk i shkoj mirë që z Basha që nuk mund të realizonte piksynimet e tij, dhe vënien menjehere të ketij komisjoni në drejtimin një prej grupit të drejtorëve që i merrte nga pas në çdo ministri ku shonte si drejtues, apo deri në bashkine e Tiranës, vendosjen ne krye te komisjonit te regjistrimit te pronave kufitare te ministrise se brendeshme drejtoreshes se tij, ish Freshistes Dhurata Çupi.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s