Kategori
Uncategorized

Basha dhe grupi i drejtorëve gjobvënës që e ndjekin nga pas.

Nga Konstadin Koliqi / Ish kreu i SHIU_t, për bregdetit …

Konstadin Koliqi /Ish shefi i sherbimit sekret per bregdetin Shqiptar,

Ish shefi i sherbimit sekret per bregdetin Shqiptar, shkruan se …

Basha Ka nje grup personash, qe i mer me vete kudo qe shkon, me detyra shteterore….

Kur erdhi ne M/brendshme, i pruri grupin dhe i sistemoi ne kabinetin e tije….nuk vonoi shume dhe erdhi edhe….. puna qe keta soi, kishin bere, kur Basha ishte drejtori i transportit….

Grupi i tije, makinat e luksit, te vjedhura diku ne Europe, ja u privatizonin vjedhesve, kundreite shumave nga 6000E deri ne 10000E, sipas markes dhe komoditetit te makinave….mendoi se drejtori kishte pjesen e luanit te ketyre shumave…..ps. njehere tjeter si minister i brendshem….

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s