Kategori
Uncategorized

Kush e planifikoi goditjen e përjashtimit të Berishës ishte një pervers gjenial.Kush e zbatoi kuptohet se ç’ishte…

Analisti Andi Bushati shkruan se mendja djallëzore e atij që e planifikoi perjashtimin e liderit Berisha, përjashtim i cili po sjell shume pasoja te renda per partine demokratike dhe idealet e saj, ishte vërtet një perves gjenial. 🔺Por kush e zbatoi kete perves_planifikim me pasoja te renda dhe te pa rikethyeshme për ti vëne perballe dhe perplasur opozitaret me njeritjetrin por dhe perçare Partine Demokratike, ishte vërtet një …. kuptohet se ç’ishte

▪️Edi Rama fërkon duart nga New York.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s