Kategori
Uncategorized

Shteti nuk mund të dhunohet nga një person, qoftë dhe kryeministër .

Nga Regjizor Ilir Fatkoja USA..

BRUKA E NDALUAR ME LIGJ.

Bruka që mbajnë gratë afgane, të cilat shpejt do e popullojnë vendin tonë, është e ndaluar me Ligj.

Kush nuk e di le ta mësojë.

Tregojini edhe lartgjatësisë së tij, që qeveris me vota të vjedhura.

Bruka është ndaluar me ligj, gati para një shekulli.

Le të mbledhë parlamentin, ose bëjë referendum për ta hedhur poshtë..

Shteti nuk mund të dhunohet nga një person, qoftë dhe Kryeministër.

.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s