Kategori
Uncategorized

Nje akt i rende terrorist ne Aeroportin e Kabulit.

Sulmi u paralajmerua me siguri te plote nga sherbimet por nuk u parandalua dot.

Besohet se mbrapa sulmit qendron grupi terrorist ISIK i cili eshte edhe me ekstremist se vet talebanet.

Duke denuar me ashpersine me te madhe aktin barbar shpreh ngushellime familjeve te viktimave dhe uroj sherim te plagosurve.

Kryeministri Sali Berisha takim me trupat shqiptare qe vepronin ne kuadrin e NATO-s në Afganistan.

Sali Berisha .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s