Kategori
Uncategorized

“Larje hesapesh në zemër të Tiranës”- Berisha tregon kush mund të jenë ekzekutuesit e biznesmenit: Bosin kryesor të mafies turke e vrau…

Mëngjesin e ditës së sotme (25 shkurt 2021), në zonën pranë Piramidës, u vra me armë zjarri 66-vjeçari Behar Sofia. Viktima Sofia konsiderohej si “1-shi” i trafikimit të heroinës dhe besohet se ka lidhje të forta me turkun Abduselam Turgut, të arrestuar disa vite më parë në Shqipëri.

Në lidhje me këtë vrasje ka reaguar edhe ish-kryeministri Sali Berisha, i cili thotë se kjo ngjarje është një larje hesapesh midis Ndragetës Italo shqiptare dhe mafies turke për të dominuar trafikun e heroinës për në Europë.

Postimi i plotë:

Nje ekzekutim mafioz me domethenie te madhe nderkombetare!

Larje hesapesh ne zemer te Tiranes midis Ndragetes Italo shqiptare dhe mafies turke per te dominuar trafikun e heroines per ne Europe.

Miq, nje ekzekutim mafioz ka ndodhur sot ne zonen me te mbrojtur me te hapur, te rrethuar nga te gjitha anet nga narkopolic. Bosi kryesor i mafies turke Behar Sofia ne Tirane u ekzekutuar me silenciator para syve te narkopolicisr, e cila dukej sikur te ishte bashkpuntore ne kete vrasje.

Kjo vrasje thuhet se eshte bere nga Ndrageta Italo shqiptare, e cila e lidhur me nivelet me te larta te pushtetit ne Shqiperi, Ramen dhe Veliajn ka vendosur te spastroje Tiranen nga mafia shqiptaro turke dhe te vendosi ne kontroll te plote trafikun dhe rrugen e Tiranes te heroines per ne Europe. sb

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s