Kategori
Uncategorized

Fitore shokë…!

Shpëtim Zinxhiria/

Deti i trazuar dhe ligji i luftës midis dy vendeve na siguroi 7.000 vaksina.

Fitore shokë…!

▪️Asnjë fjalë për shqiptarët në Greqi.
▪️Asnjë fjalë për pensionet e shqiptarve
▪️Asnjë fjalë për ata 30 mijë shqiptarë që nuk rinovuan lejen për shkak të moshës, që punuan per 30 vite në Greqi.
▪️Asnjë fjalë se ku shkojnë dhe kush i merr padrejtësiht kontributet e sigurimeve shoqerore te shqiptarve .


▪️Asnjë fjalë për fëmijët e shitur në Selanik,
Asnjë fjalë për fillimin e hetimit për 141 të zhdukur, të konfirmuar me emra dhe foto.
▪️Asnjë fjalë për fillimin e hetimeve të 97 shqiptarve të vrarë nga policia dhe rojet kufitare.
▪️Asnjë fjalë për fillimin e hetimeve për vdekjet e shqiptarve në burgjet greke.
▪️Asnjë fjalë dhe përshëndetje nga kryeministri “Rama-2” për ne të gjithë shqiptarët në Greqi.
▪️Por më në fund përtej këtyre çështjeve jemi të kënaqur me premtimin se do marrim nga vendi fqinjë rreth 7.000 vaksina…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s