Kategori
Uncategorized

Kur Rama mbushte me dekorata ambasadoret per “suksesin” e hapjes se negociatave!

Dritan Kaba /

Video…

MOS HARRONI!

Kur Rama mbushte me dekorata ambasadoret per “suksesin” e hapjes se negociatave!

Habia me e madhe shihet tek ambasadoret qe moren dekoratat.

As nuk e prisnin se e dinin qe ishte nje shfaqje e turpshme!

Edhe sot ai qe rrezikon negociatat eshte ky klloun kryeminister! Ai qe saboton te ardhmen evropiane te shqiptareve eshte pikerisht ky kameleon i peshtire!

25 prilli po afron!

Asnje shqiptar nuk duhet te harroje
🌑 talljet me te ardhmen e tyre,
🌑 neperkembjen e dinjitetit,
🌑 tradhetine e tij ndaj Kosoves,
🌑 vjedhjet gjigandeske,
🌑 korrupsionin marramendes,
🌑 shpopullimin e Shqiperise

Hashashizimin e vendit, ku mijera te rinj prej kesaj politike dergjen neper burgjet e Evropes dhe ka shkaktuar qindra te vrare ne keto vite.
🌑 rrenimin ekonomik te familjeve shqiptare
🌑 lenien ne mjerim te mijera fermereve, pa asnje perkrahje
🌑 naftetaret, minatoret dhe veçanerisht studentet qe jane ne nje gjendje te dhimbshme.
🌑 Mos harroni as kur merrni botxh para per te mbajtur frymen gjalle, per te blere ilaçe per te afermit tuaj, se Edi Rama paguan jashte çdo ligji incerenatoret dhe PPP super korruptive.


🌑🌑🌑 Mos harroni!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s