Kategori
Uncategorized

Delenxhi ku i ke faktet?!


Ti ke hequr dore nga filmimet?

Dritan Kaba/


Po ti ishe regjisor dhe montazhier, pastaj kerkove falje per poshtersine tende, qe ishte nje sajese dhe film i montuar keq.


U mundove edhe me Dvoranin te votonte kunder por nuk ia arrite ndaj e mbajte aty se edhe ai di shume per ate ndyresi qe prodhove!

U mundove te manipuloje faktet me Inen dhe spiunin e sigurimit por nuk ia arrite dot.

Nuk ke asnje fakt se nuk ekzistojne te tilla!

Delenxhi i mjere.
Flet si grate e keqija ose si burrat legena!

Faktet per ty si per bashkepunim me kriminele edhe me megavjedhjet e tua jane ne syte e çdo shqiptari.

Nuk do mund te blesh dot me parate e krimit dhe korrupsionit te ardhmen e shqiptareve!
Ne 25 prill do marresh ate qe meriton politikisht.

Me pas do vazhdoje avazi!
Delenxhi i mjere, as SPAK as KlGJ dhe as KLP nuk do te mbroje dot se zullumet e tua jane te medha!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s