Kategori
Uncategorized

Nëse nuk arrestoni e ndëshkoni oligarkët dhe Rilindjen, kot sa vini në pushtet zotërinj të opozitës!

Nëse dikur ishte një parullë “Investime dhe arrestime”, tani është urgjente që “Arrestime dhe Investime”!

Rilindja e ka marr udhën e ikjes, bile rënies në humnerë.

🌝 Opozita fiton thellë.

Por opozita po flet për rimëkëmbie ekonomike, për luftën ndaj krimit, për uljen e papunësisë, për investime në turizëm, bujqësi, etj etj.

Të gjitha janë të drejta,

por opozita duhet të deklarojë publikisht dhe të mbajë premtimin që sapo të vijë në pushtet do të dërgojë para drejtësisë pikërisht disa oligarkë që kanë marrë krejt buxhetin e shtetit, duke përdorur qeverinë e PS-së dhe krejt shpurën rilindase.

Ata duhen arrestuar të parët, nëse doni të na bindeni si popull se nuk do keni punë me këtë grup mafioz oligarkësh.

Ndryshe kot sa vini në pushtet dhe lëreni të diktojë mafia rilindase!

koha jonë

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s