Kategori
Uncategorized

‘Ndeshkim i ri me 44 milione euro i Shqiperise!

Berisha: Arbitrazhi gjobiti Edvin Hajdutin me 44 mln euro pasi përzuri kompaninë greke për të ndarë paratë me trafikantin Edmond Bego

Ish-kryeministri Berisha ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Arbitrazhit që dënon Shqipërinë me 44 milion euro, pasi Edi Rama dhe Taulant Balla përzunë kompaninë greke që po merrej me ndërtimin e rrugës Tiranë-Elbasan për t’ia dhënë atë mikut të tyre, trafikantit Edmond Bego.

‘Ndeshkim i ri me 44 milione euro i Shqiperise!

Arbitrazhi Nderkombetar ne Paris gjobit Shqiperine me 44 milione euro sepse Edvin Hajduti perzuri kompanine e mirenjohur greke Aktor per te ndare parate me trafikantin Edmond Bego.

Lexoni me poshte njoftimin e plote te gazetarit per kete gjobe te rende. Sb

https://www.syri.net/politike/365256/skandali-arbitrazhi-gjobit-shqiperine-me-44-mln-euro-gjobe-rama-largoi-greket-per-te-paguar-trafikantin-e-droges-mikun-e-taulant-balles/?fbclid=IwAR1w-x7XZFWAE5q8LPSK3VQ3E2j3Q5W5rCEDboLCqX33fAa9a6I-TJKVuDY

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s