Kategori
Uncategorized

Nga Kolonel Konstadin Koliqi/

Si mundet qe ky diplomat i larte i DASH, ta bej krahasimin e mareveshjeve te Kosoves me Serbine, si ajo midis Greqise me Maqedonin e Veriut??!!….

A e dini ju zoti ambasador se midis Greqise dhe Maqedonis nuk eshte bere lufte dhe nuk eshte vrare njeri?…

A e dini ju se sa shqiptar ka vrare Serbia, sa gra kosovare kane perdhunuar serbet, sa shqiptareve nuk ju dihen varret, sa varre masive jane akoma ne token serbe, te mbushura me Kosovare?….

Mendoi se nuk e dini, se po ta dini dhe te jepni kesi keshillash, do mendoja se ose jeni i cmendur, ose jeni kunder pamvaresise se Kosoves dhe ne sherbim te Sorosit dhe Rusise….

Qenrim i turpshem nga ana juaj, per nje popull shume te vuajtur…..sa per keshillat qe i dhate per politikanet shqiptar, mendoi se jo vetem qe te instaluarit tuaj ketu, ne ambasade, jane bere guberrnatore dhe bejne ligjin, por gjithmon ne favor te MAFIAs se kuqe me Edi Ramen padrino te saja…..

Ketu ne Shqiperi po behet qameti, o ambasador, jane zhdukur institucionet qe mbajne shtetin ne kembe dhe i ka mare ne dore te gjitha pushtetet padrino i MAFIAs Rama….ai Rama qe ja u shau dhe ja beshtyu presidentin tuaj atje ne qender te Amerikes….apo ju ka ardhur sipas deshires tuaj….dy here turp per ju…..

ps. sote tek VOA.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s