Kategori
Uncategorized

U HARRUA THESARI….. NE SKENE PEDOFILI CANE.

U HARRUA THESARI….. NE SKENE PEDOFILI CANE.BvQhCbZCMAE4MAs

Vertet rasti i pedofilit Cane eshte shume i rende dhe duhet denuar me gjithe forcen e ligjit.
Te gjithe si qytetare,duhet te jemi ne nje linje te majte dhe te djathte,qe kjo rrace e ndyre brenda politikes shqiptare duhet te zhduket.

Eshte e vertete.
Qe ministra, deputete dhe gjithe shtetare.(jo te gjithe) Si ata qe iken dhe keta qe erdhen, kane lidhje, miqesi dhe punojne me keta pedofila.
Nepermjet ketyre bastardeve qe i perdorin si seksere, shtetaret nxjerrin fitimet por shkarkojne dhe epshet e tyre te ndyra ne njerezit e pa mbrojtur.

Eshte e vertete qe politika shqiptare duhet te pastrohet, dhe per kete me shume se kurre, sot duhet zeri qytetar.

Por jo zeri i QJQ-ve.
Shoqatave dhe shoqatickve te shitura, servile dhe bishtera te ndyra te qeverise dhe opozites, qe lehjen (gam ham gam) e nisin dhe e ndalojne vetem me urdher te shefave te tyre.

Sepse edhe leket qe marrin, kur lehin si qener.
Si ne dimer dhe ne vere, lart e poshte dhe poshte e lart, majtas dhe djathtas, i marrin nga buxheti i shtetit. Dhe ato jane leket e popullit.

Dhe pankartat behen me leket tende o popull.
Dhe vizitat, takimet apo konferencat neper bote te ketyre drejtuesve te shoqatickave partiake (mbrojtes) te te drejtave, racizmit, konsumatorit, dreqit dhe djallit me brire. Nga ty paguen o popull.

Dhe pushteti nga ty merret o popull. Dhe opozita me ty behet o popull. Dhe leket qe vjedhin qeveritaret ne bange te tuat jane o popull. Dhe vrasjet tek ty behen o popull. Dhe pedofilet qeveritare me femijet e tu merren o popull.

Gjithshka ne kurrizin e thyer te popullit qe enderroj ne demokracija.

Gjitheshka nga xhepi i shpuar i popullit.

Mos harroni as vjedhjen e thesarit ne Krrabe, ku nje numur me i madh pedofile te politikes shqiptare vodhen leket tuaja o popull.

Mediat.

Si gjithmone paguen dhe bejne lojen e politikes. Analistet (e pa varur) ju eshte zene gryka nga parate e popullit. Ndersa vete populli i shkrete ka 23 vjet qe ngopet me lugen e prishur te corbes qe gatuan politika,pozita opozita te ndimuara dhe nga mediat e pa varura shqiptare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s