Kategori
Uncategorized

Mulla Idriz Gjilani

“Njëqind vjet n’i paça jetë, të gjitha kam për t’i kaluar kaçak, e kurrë nuk kam për t’u pajtuar me pushtuesin e Kosovës, e copëtuesin e Shqipërisë…!”Dhe un personalisht si Natmir Ismaili asnjeher nuk do ti perkulem as sllavit dhe as grekut dhe as nje armikut qe do te tentoje tna roberoje edhe pse jemi ende ne roberi,por dhe spiunat e sllavit le ta dine se asnjeher nuk do te mujne me me gjunjezue sot e nje mije vjet…483008_374490452625735_1372217707_n

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s