Kategori
Uncategorized

Kur ambasadat kthehen në “celula” të bandës së ”rilindjes”.

Nga Adriana Kalaja, Avokate /

”Kremi mbi tortë”. P . S.: Egziston dhe një dosje penale për trafikim fëmijësh. Këto shoqet dhe shokët ”rilindas” të ambasadës, janë që janë në Athinë, le të marrin dhe ndonjë informacion lidhur me dosjen penale të mamasë së znj. Ministre, Natasha Xhaçka, lidhur me trafikimin e fëmijëve shqiptarë.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s