Kategori
Uncategorized

Rama & Shpopullimi i Shqipërisë, dhe Presidenti si një pulë e lagur nuk bzan,


Por qeveria pa vonuar ka vepruar që këto largime masive ti zëvëndësojë duke i propaganduar të huajt me pasaporta shqiptare, një proçes kaq i thjeshtë sa nuk mund ta gjesh ne asnje vend të botës.

Shqiptarët në Greqi kanë mbi 30 vite dhe ende po vazhdojnë kalvarin e tyre me leje qendrimi të përkohshme…

Por…?

Presidenti i Shqipërisë si një pulë e lagur nuk ndihet, në një kohë që duhet të ishte në ballë të problemit.

Jemi te parët vetëm ne dem te Kombit tonë, bëjmë atë që askush nuk e bën.

Shpetim Zinxhiria/ gazetar Athinë /

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s