Kategori
Uncategorized

Paralajmërimi i fortë i Berishës: Nuk i ndahem gjyqit ndaj Blinken deri në fund të jetës time

Ai tha se vendimi i Blinken, pa prova dhe fakte, e ka lënduar në dinjitetin e tij.

Berisha’s strong warning: I will not stand trial against Blinken until the end of my life

He said that Blinken’s decision, without evidence and facts, has hurt his dignity.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s