Kategori
Uncategorized

Në 1.5 metër katror, ata kanë një shtrat dhe pasuritë e tyre në Hong Kong

Një burrë ulet në “byronë” e tij në Hong Kong.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s