Kategori
Uncategorized

Pr / Erjon Kristo : Zhdukuni mashtrues! Tani dua që të burgoset SPAK-u, jo hajdutët.

SPAK! Ju nuk po hetoni asgjë.

Këtu qenka bërë nami dhe ju nuk veproni. Nuk keni më asnjë milimetër besim nga unë.

Po u bë protestë para zyrave tuaja, do jem. Zhdukuni mashtrues!

Tani dua që të burgoset spaku, jo hajdutët.

Të burgosen ata që mbulojnë krime ekonomike me përmasa globale.

Ju jeni zhgënjimi më i madh historik i shqiptarëve.

Statistikat tuaja janë gënjeshtra.

P.S. Unë kam qenë përkrahës i sistemit të ri të drejtësisë.

Tani zero.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s