Kategori
Uncategorized

Rezoluta/ Berisha: Pse nuk flisni për gjenocid serb në Kosovë! Çfarë është ky nënshtrim?!

Jo vetëm kaq, por Berisha tha se në tekst flitet për vrasje në Kosovë dhe jo për gjenocid serb.

Nuk keni qenë në gjendje të perifrazoni as rezolutën e Parlamentit Europian.

Çfarë e keni ju këtë kompleks? Pse kreu i juaj është shndërruar në një tellall dhe vasal i Aleksandër Vuçiçit. Apo sepse ndiqni Ballkanin e Hapur?

Ballkanin e Hapur të krimit, të hegjemonisë serbe dhe të influencës ruse,” tha Berisha.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s