Kategori
Uncategorized

Shqipëria po zhbëhet – shpopullohet, spastrim etnik. Gjenocid.

Aurel Dasareti / ekspert i shkencave ushtarake-psikologjike. USA /

Kjo është agjenda e fëlliqësirave, bastardëve të cilët as që e dinë saktësisht se kush është babai i tyre i vërtetë e ku më Kombi, Atdheu dhe politika.

Dhe, pikërisht këta dobiçë, nëse popullata nuk vepron menjëherë, praktikisht do ta shpopullojnë Shqipërinë brenda 3-4 viteve.

Çrregullimi i rëndë i personalitetit dhe Çrregullimi pas stresit traumatik,

Këta fundërina sakrifikojnë kombin tonë për hir të pushtuesve sllavo-folës – sepse janë të shantazhuar nga ata për pisllëqe (ua ka zënë dera bishtin), mbështesin me llomotitje të pakuptimta “Ballkanin e Hapur” përkundër faktit se e kuptojnë shumë mirë se ai projekt antishqiptar është në favor të “botës serbe”-ruse, e sidomos kundër shtetit të Kosovës.

Shqiptarët e vërtetë, të bashkohen urgjentisht, të heqin qafe atë bajgën kryesore dhe plehrat më të afërt të regjimit kriminal antishqiptar.

Të shpëtojnë Shqipërinë nga shpopullimi. Të shpëtojnë shqiptarinë.

  • Aurel Dasareti, USA, është ekspert i shkencave ushtarake-psikologjike.
Portali drini.us

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s