Kategori
Uncategorized

Mirë që më spiunonte, por më pinte edhe cigaret

Brilante nga i ndjeri -Petrika Genci Leka… Djali i poetit të pushkatuar, Genci Leka …

Poeti i pushkatuar Genci Leka…

E kish detyrë.

Më spiunonte mua të ziun, por veç spiunllëkut më pinte dhe cigaret.

Ditën e rrogave më zinte pritë në birra panda dhe më pinte “një” birrë …

Kur vdiq Enveri, ju “prish” televizori dhe erdhi e pa në mua ceremoninë…

“Qeshte”:

Qeshte dhe priste të qeshja dhe unë i ziu.

Ky ishte spiuni Taqo Vasili…

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s