Kategori
Uncategorized

Faleminderit Suedi që na dhe mundësinë të realizojmë ëndrrat tona këtu.

Labinot Demaliaj / 🇦🇱🇸🇪🇽🇰

Urime për Ditën Kombëtare!

-Faleminderit Suedi që na dha mundësinë të realizojmë ëndrrat tona këtu.

Faleminderit për të gjitha netët tuaja magjike të verës dhe për dimrat tuaj të bardhë e të bukur. Faleminderit për ujin tuaj të pijshëm të pastër nga malet tuaja të larta dhe për të gjitha shëtitjet magjike në pyjet tuaja të thella.

Faleminderit Suedi që na dha mundësinë të realizojmë ëndrrat tona këtu. Faleminderit që u dhatë fëmijëve tanë një vend të sigurt për t’u rritur. Faleminderit që pranuat njerëz që kanë ikur dhe që u dhatë kaq shumë njerëzve një shans të dytë në jetë.

Faleminderit që jeni ngritur për atë që është e drejtë

– Ne do të ngrihemi për ju!

– Jemi krenarë që jemi pjesë e juaja

– Urime Ditën Kombëtare.

🇦🇱🇸🇪🇽🇰🇦🇱🇸🇪🇽🇰🇦🇱🇸🇪🇽🇰🇦🇱🇸🇪🇽🇰🇦🇱🇸🇪🇽🇰🇦🇱

Grattis på nationaldagen!


Tack Sverige för att du ger oss möjligheten att förverkliga våra drömmar här. Tack för att du ger våra barn en trygg plats att växa upp på. Tack för att du tar emot människor som flytt och för att du gett så många en andra chans i livet.

Tack för alla dina magiska sommarnätter och för dina vita, vackra vintrar. Tack för ditt rena dricksvatten från dina höga fjäll och för alla magiska vandringar i dina djupa skogar.

Tack för att du står upp för det som är rätt – vi kommer stå upp för dig! Vi är stolta att få vara en del av dig – Grattis på nationaldagen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s