Kategori
Uncategorized

Berisha: ”Shqiptarët duhet të jenë partner besnik i SHBA, por si qytetarë të lirë që vendosin me votën e tyre të lirë,”

Sa herë dikush do veprojë në kundërshtim me Konventën e Vjenës, do e kundërshtoj dhe do e denoncoj.

Politikat e SHBA në Tiranë synojnë mbështetje për këtë vend.

Shqiptarët duhet të jenë partner besnik i SHBA, por si qytetarë të lirë që vendosin me votën e tyre të lirë,” tha Berisha.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s