Kategori
Uncategorized

Tmerri i Putinit: CIA brenda dhe duke ndihmuar Zelensky.

Premium:

Një gjueti intensive për pajisje ruse, zbulim sinjalesh nga ajri – dhe instruktorë amerikanë të armëve.

Shërbimet e inteligjencës së vendeve të tjera tani po punojnë me shpejtësi të plotë në Ukrainë, sipas disa ekspertëve me të cilët foli Expressen.

Situata – ku informacioni i inteligjencës publikohet në mënyrë të vazhdueshme për ta bërë më të vështirë për Rusinë dhe ku teknologjia është më e avancuar se kurrë – përshkruhet si krejtësisht unike.

– Unë ndoshta mendoj se kjo është lufta më e mbikëqyrur që është bërë ndonjëherë, thotë Karlis Neretnieks, ish-rektor i Kolegjit Suedez të Mbrojtjes Kombëtare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s