Kategori
Uncategorized

Socialdemokratët nga brenda: Kështu kthehet partia rreth NATO-s

✓ Anëtarët e rëndë të S-Riksdag dhe të paktën një ministër i rëndësishëm thuhet se janë për NATO-n.

✓ Anëtarët e rëndë të S-Riksdag dhe të paktën një ministër i rëndësishëm thuhet se janë për NATO-n.

✓ Njeriu më i afërt i Andersson mbështet S-debatuesin pozitiv ndaj NATO-s

✓ Burimet thonë se vetë Andersson është “me të vërtetë i shqetësuar” për situatën e sigurisë

✓ Veterani i qendrës: “Mendoni se palët arrijnë në konsensus

✓ Ikona e partisë Margot Wallström hapet për rishqyrtim

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s