Kategori
Uncategorized

6 Marsi vetëm një rrugë për bashkim . Pakica t’i bashkohet shumices dhe t’i dorezoje ndertesen dhe vulen.

Pavaresisht mendimit per udheheqesit perkates, dhe pavaresisht se cfare mendojme ne se si duhet te ishin gjerat, zgjedhjet e 6 marsit lane vetem nje rruge per bashkim: pakica t’i bashkohet shumices dhe t’i dorezoje ndertesen dhe vulen.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s