Kategori
Uncategorized

Në ushtrin e Putinit kanë shkuar edhe 4000 luftetare Çeçenë.

MOS I NGATERRONI GJERAT..

Në ushtrin e Putinit kanë shkuar edhe 4000 luftetare Çeçenë.

Nëse dikush më pyet a po bëjnë mirë ata atje?

Po ju tregoj, ata të gjithë janë Sufistë Pro-rusë, ata janë mercenarë nga qeveria Kuislinge e Kadirov.

Duhet të themi se ÇEÇENIA u ripushtua pas eliminimit të liderve të saj legjendarë muslimanë dhe shtypjen e qëndresës muslimane anti Ruse aty.

Sot Qeveria e Kadirov është Vasale e Putin dhe nuk ka Din e Iman. Andaj mos I ngatërroni gjërat..

ISLAMI ËSHTË LARG TYRE DHE ATA JANË LARG ISLAMIT

Edhe pse duken si muslimanë..

Por duhet te dini se jo të gjith Çeçent jan sikur kta.
E.B

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s