Kategori
Uncategorized

Ambasadorët shkojnë e vijnë, Shqipëria mbetet, o hajvanë!!

Nga Ylli Manjani / ish minister i drejtësisë /

Edhe një pyetje kam për dashnorët ambasadës Amerikane në Facebook e gjithandej:

Dakord 100% që zonja Kim përfaqëson Departamentin Amerikan të Shtetit (askush se vë në dyshin), por a mund të pikasë ndonjëri interesin politiko-strategjiko-diplomatik të Amerikës për bashkitë e Shkodrës, Durrësit, Dibrës, Lushnjës, Vorës e veçanërisht të Rrogozhinës?!
Për ca të zgjedhur lokalë që as 1 vit mandat nuk do kenë?!

Ti kenë mbaruar thua të gjitha hallet që kanë me Rusinë, Kinën, Korenë etj dhe të jenë fokusuar tek qeverisja lokale e Rrogozhinës?!

Po Ukrainën,që e pushtoi Putini, ta kenë nxjerrë nga axhenda për Rrogozhinën?!

Si u del koha të mendojnë për këto zgjedhje që as neve këtu sna hyjnë në punë?!

Si do ja bëni kur të ikë zonja Kim!?


Qesharakë pa fund!
Ambasadorët shkojnë e vijnë, Shqipëria mbetet, o hajvanë!!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s