Kategori
Uncategorized

FOTO/Njihuni me shqiptarët xhepistë në autobusat e Athinës, mes tyre edhe një vajzë (Emrat)

Arrestimet u kryen pak ditë më parë gjatë një operacioni të finalizuar nga policia e Athinës.

Të akuzuarit mes të cilëve edhe një vajzë shqiptare, dyshohet se prej tetorit të vitit të kaluar kishin krijuar një organizatë kriminale të strukturuar në mënyrë hierarkike me qëllim vjedhjen e përditshme të pasagjerëve që përdornin transportin publik në Athinë.

Klodjan Zeneli, 37 vjeç

Enea Hyseni, i njohur edhe me disa emra të tjerë, 43 vjeç

Artur Bashimi 44 vjeç

Marsel Bashimi, i njohur edhe me disa emra të tjerë, 35-vjeç

Renato Prifti, 40-vjeç

Alma Sadiku, 26-vjeç

Jemi Zoto, 38-vjeç

Rando Ranxha, 31-vjeç

Aldo Bramallari, me dy identitete të tjera, i regjistruar me moshat 30 dhe 32-vjeç

Andi Cuko, 45-vjeç

Artur Dine, 43-vjeç

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s