Kategori
Uncategorized

Thirrja e Berishës: Më 6 mars votohet vetëm logo e “Shtëpisë së Lirisë”

Ju, 30 vjet keni votuar mbi logon e PD-së,

kurse tani votimi nën logon e PD-së është votë e humbur, sepse Rama ia ka dhënë Lul Bravës me policë dhe me gjykata,

ndaj të gjithë ju dhe të gjithë të afërmit tuaj, jeni shumë të lutur ta keni të qartë se logoja që duhet votuar më datën 6 mars, është logoja e Shtëpisë së Lirisë

“Ne nuk i nxorëm vetë kandidatët.

Ia lamë anëtarësisë për të zgjedhur kandidatët.

Kishte vetëm një qëllim :

🥏 Që ata të ndjehen të detyruar para jush,

🥏 të japin llogari para jush,

🥏 që të vijnë të mbajë premtimet që u kanë dhënë.

🔺Lul Brava 8 vite tha do ta bëj dhe nuk e bëri asnjëherë.

🥏 Ne e bëmë për 3 muaj.

Premtojmë që herën tjetër primaret do jenë shumë më të plota.

🥏 Qytetarët do të votojnë vetë për të zgjedhur se kush do të kandidojë për kryetar bashkie”, tha ai.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s