Kategori
Uncategorized

Vepro dhe merr shembull nga Korça : Komisjoni i rithemelimit, merr selinë e PD-së, atje .

Demokratët korçarë sot janë futur në shtëpinë e tyre .

Komisioni i Rithemelimit të Partisë Demokratike me pjesëmarrjen e Edith Harxhit, Arben Ristanit dhe deputetes korçare Sorina Koti, kanë zhvilluar një mbledhje me demokratët në selinë e Partisë Demokratike, dega Korçë.

Në fjalën e saj zonja Edith Harxhi u shpreh se Kryesia e degës së PD-Korçë, është zgjedhur emer per emer nga antarësia e Partisë Demokratike në këtë rreth, dhe se “Kryesia e re” nuk është zgjedhur nga anëtarësia, ndaj dhe ata nuk janë përfaqsues të antarësisë dhe demokratëve këtu, por thjesht të derguarit dhe të komanduarit e Lulzim Bashës .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s