Kategori
Uncategorized

Presidenti Biden eshte vene ne dijeni me hollesi per cfare po ndodhe me PDSH roli ne kete loje te piste e Lulit,Edit, dhe ambasada qe duan te cbejne opoziten te provokojne lufte civile

Pr Liljana Elmazi /

Reagimi i pare i presidentit ishte qe , natyrisht , do kishte keshillime nga Shtepia e Bardhe dhe , me vone , edhe ndeshkime, padyshim.

Keshtu e shoh une sot viziten e zvambasadorit amerikan ne Seline e marre peng.

Fale Zotit ka atdhetare e patriote edhe ne USA qe komunikojne me Biden e Shtepine e Bardhe direkt, pavaresisht pengesave te sorroisteve te DASH apo keshilltareve sorroiste.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s