Kategori
Uncategorized

Po te sfidoj publikisht Lul , ty dhe llozat afer teje, a keni ju nje full clerance nga Inteligjenca amerikane…???

Ne foto Pr/Liljana Elmazi, ish deputete e partisë Demokratike .

Nje qendrim i nga nje zonje me Origjine Çame, Lili, profesoresha e nderuar, ja perplasi Nul Braves ne fytyre, mos prisni reagim.

Shkruan nga Franca gazetari Hamza Hatika /

Nje qendrim burrnor nga nje zonje me Origjine Çame, Lili,

Profesoresha e nderuar, ja perplasi Nul Braves ne fytyre, mos prisni reagim.

Shkruan nga Franca gazetari Hamza Hatika

Dhe meqe jeni psikikisht rende te gjithe ju te bravave, llozave, matrapikeve, adeziveve e blindueve, e na quani trafikante, te kujtohet kur me thirre e me the :

Bravo, Liljane, je e vetmja nga grupi parlamentar qe s’te thirri ambasadori Lu per te bere presion!!!l

S’te gjeti asgje as ty e as familjes!

Dhe pak kohe me vone , tregove qe ti nuk i do njerezit e tille. Lul..i do llum…

Vazhdojme, te informuan po nga ambasada ne 2018 , per arsye te tyre qe isha e vetmja nga deputete dhe ish deputetet qe kisha nje Full ckerance” nga gjithe sherbimet e inteligjences amerikane ( 5 te tilla, DEA, CIA, FBI, home security, dhe interpol) ( kjo sdo te thote qe koleget nuk ishin te paster) raportuar te Prokurori i Pergjithshem i USA apo Departamenti i drejtesise .

Dhe dhe sot , une jam ne krah te demokrateve jo matrapikeve apo llozeve..

Ti na thua trafikante ?

Mua s’me merr askush peng Lul, as me ben presion e shantazh,, ..

Dhe po te sfidoj publikisht Lul , ty dhe llozat afer teje,

a keni ju nje full clerance nga Inteligjenca amerikane…?! E merrni dot…?! Jam e sigurte jo , nuk e keni dhe as do ta keni kurre!

Çdo gje qe keni bere i keni ne dosje, per momentin, kane bere pazar me ju, por kaq, si limoni shtrydhur do perfundoni,,, dosjet aty jane.

Nga Profesoria e Universitetit z. Liljana Elmazi Billa

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s