Kategori
Uncategorized

Beju burre e dil ne votim.

Gazetari Hamza Hatika me nje status dhe foto ironike i drejtohet deputetit Basha, te gjeje kurajo dhe të perballet qofte dhe ne votim me demokratet.

Selia e Partise Demokratike eshte shtepia e lirise dhe jo vrime urithash, brumbujsh apo minj qenefësh.

Shtepia e lirise nuk kyçet !

Nuk kyçet sepse ajo nuk është hamam për strehim hajnish .

Nuk është hamam pengjesh dhe pengmarrsish.

Nuk është hamam me kamare, biznesi, tendrash, a parash pista.

Ajo …

Partia Demokratike , është shtëpia e lirisë eshte Jetë !

Ajo …

Partia Demokratike , është streha dhe prona morale e çdo demokrati …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s