Kategori
Uncategorized

Mijëra qytetarë të kosovës do të protestojnë kundër Vuçiçit më 20 janar në Tiranë .

Ish-kryeministri Sali Berisha ka lajmëruar protestë me ardhjen e presidentin serb Aleksandër Vuçiq në datën 20 dhjetor.

Berisha u shpreh se unë e kam lajmëruar Vuçiq të mos niset për në Tiranë.

Berisha tha se nuk do të lejojë skenar anti-shqiptar të Ballkanit të Hapur të vazhdojë.

Në 20 dhjetor do të ketë protestë kundër Open Balkan dhe vjedhjes së shtetit, deklaroi lideri Sali Berisha.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s