Kategori
Uncategorized

Lulzim Basha’s deception with the name of Chancellor Merkel.

Kryetarja e LSI zbuloi mbrëmjen e sotme se :

Partia Demokratike i kishte premtuar se “kancelarja gjermane Angela Merkel dhe Partia Popullore Evropiane do të përshëndeste vendimin e opozitës për djegien e mandateve”.

Simbas Monika Kryemadhit,

Premtimi iu është bërë aleatëve,nga vetë kryedemokrati Lulzim Basha,

I cili i bindi ata që të shkonin drejt aktit ekstrem, me premtimin e rremë se kishte mbështetje ndërkombëtare.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s