Kategori
Uncategorized

Adminitrata e sotme demo-marksiste donte te nxirrte Presidentin e SHBA non grata, jo me Berishen.

Nuk i kuptoj fare, po fare disa mbeshtetes te doktor Berishes ne studiot televizive.
Me vjen keq qe pak ose aspak njohin SHBA dhe dalin e flasin per çeshtjen non grata te Berishes.
Po pse o njerez dilni e flisni broçkulla. Pse merrni persiper te flisni me frike dhe beni te dukeni te mjere nga padija.
Adminitrata e sotme demo-marksiste donte te nxirrte Presidentin e SHBA non grata, jo me Berishen. U ngrit komision per ta larguar perfundimisht nga politika Trumpin, por deshtuan nga vota e Senatit.
Rrjetet sociale te komanduara nga globalisto-marksistet e shpallen non grata. I hoqen te drejten e publikimit ne FB, Twitter, Instagram dhe Youtube. Po te kishin mundesi do e hiqnin edhe nga SHBA.
Beteja e Berishes xjen nga ndergjegjesimi i tij se PD po shkonte majtas e me majtas. Flisni per vlerat e te djathtes qe jane harruar. Per filozofine e se djathtes, por sic duket nuk i dini.
Berisha, e kam shkruar edhe here tjeter, po ndreq gabimet e tij. Degjoni kur Doktori flet ne “Foltore”.
Flisni per te djathten, se duke folur si “e ema e Zeqos maje thanes” po i beni me shume dem.
Berisha nuk flet per non gratan. Eshte shume i qarte pse dhe si ia kane bere. Nuk ka nevoje per llomotitjet tuaja te pavlera neper studiot.
Merruni me risite politike qe po sjell Doktori ne “Foltore”, mjaft keputet broçkulla.
Lexoni pak me shume dhe degjoni pak me shume dhe flisni sa me pak personalisht.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s