Kategori
Uncategorized

Henze i përgjigjet Bashës: Dorhiqu . . .

Më e rëndësishmja është, që kryetari të japi dorëheqjen.

Të japi Dorheqjen .

Për veprimet e tij të paligjshme javën e kaluar, duke shkelur rëndë statutin e Partisë Demokratike dhe larguar nga grupi parlamentar liderin historik te Partisë Demokratike .

Të japi dorheqjen .

Për marrëveshjes e fahehtë me Ramën në dëm të Partisë Demokratike, duke i sjellë jo vetëm humbjen në zgjedhjet e fundit parlamentare, por dhe dëme të pa riparueshme.

Të japi dorheqjen .

Për transaksionet ilegale financiare në SHBA, e ndjekur nga një fotografi me Trump …

Twitter i Martin Henze:

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s