Kategori
Uncategorized

Çibani i qelbëzuar kërkon thikën e kirurgut, jo melem.

Çibani i qelbëzuar kërkon thikën e kirurgut, jo melem.

Si urith, kaq vite që punon nën tokë .

Dhe me marifet, ja arriti ta copëzojë në ngastra dhe tufëza partinë që e mori nga hiçi dhe e beri dy herë minister dhe një herë kryetar bashkie .

Ndryshoj busullën e orientimit të Partisë Demokratike duke i larguar demokratët jo vetëm nga partia e tyre, por edhe nga idealet e shenjta të liri_demokracisë .

I përçau dhe po i fut në një përballje të egër mes njëri tjetrit .

Vallë duhet të largohemi të gjithë ne nga idealet dhe partia e jonë ?

Apo të largojmë kollovarin dhe kollovarët e sjellë me katapultë në PD .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s