Kategori
Uncategorized

Artan Fuga jep alarmin: Shqipëria po zhytet në Lindje, po kalifatizohet!

Shqipëria po zhytet nga dita në ditë në Orient,

po largohet nga vlerat perëndimore,

po shkohet drejt një histerie turmash,

po kalifatizohet,

brenda një etnocentrizmi propagandistik të frikshëm nga alogjizmi i tij, dhe hipokrizia politike ka mbuluar progresin, mirëqënien, dhe po krijon situata që një dreq e di se ku çojnë!Aktorët e brendshëm si edhe ata të jashtëm politikë nuk po e kuptojnë!

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s