Kategori
Uncategorized

Shqipëria në prag kolapsi !

Sipas mendimit tonë, Shqipëria është në prag të kolapsit, dhe jo vetëm ekonomikisht.

Dëbimi ilegal i Berishës nga kreu i PD është për fat të keq një pjesë tjetër në mozaikun që na tregon neve, BE se në Shqipëri nuk ka përparim.

Eshtë koha emergjente kur palët të organizojnë sa më shpejt një qeveri emergjence .

In our opinion,AL is on the brink of collapse, and not only economically.

The illegal expulsion of Berisha by the DP leader is unfortunately another piece in the mosaic that shows us,EU that there is no progress in ALIt is time for the parties to organise an emergency government

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s