Kategori
Uncategorized

Zilkat e Gëzimit pa zile .

Me këto xhevaire që shkruan kunder Berishes, jo Rama, por dhe Klosi me Brokajn do të të kishin zili, (ja u ke marrë në krhesë). Po si mund të fajsosh Berishën për 1997, kur vete braktise Bashkinë dhe nja mbathe si ferraxhi ferrash natën drejt Tiranës !?

Flet për unin e Berishes, dhe kush …Ai që dikur njihej në Vlorë jo si deputet dhe kryetar bashkie i vendosur nga hiçi prej Berishës, por me neveri si ”antar i byrosë politike”

Shkruan se ”unë e di kush e dogji Vlorën” por harron se trimi me kobure, nuk e pa se si, dhe kush e dogji Vlorën, se iku nga sytë këmbët. Iku e la bashkine dhe Vloren ne meshiren e fatit. Iku më 5 Janar 1997 ndersa me daten 6 Janar u dogj Bashkia dhe gjithë arshiva e saj, bashkë me tenderat dhe ..,

Qysh atëhere Berisha i hoqi vizën .

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s