Kategori
Uncategorized

Problemi nuk janë refugjatët Afganë, por Narko-Rama .

Shqiptaret janë jo vetëm popull autokton në trojet e veta shekullore, apo qysh u krijua bota, por fisnikë, mikpritës, besnikë, dhe mirnjohës,

Mikpritjen dhe besën e kane treguar nder shekuj, jo vetëm me mbrojtjen e qytetareve Izraelitë…

Në qeverisjen e Kryeminister Berishes me pritjen e Ujgureve dhe opoziten Iraniane.

Kjo është arsyejs që populli shqiptar tashme i mësuar me nje mashtrues, një drogaxhi, dhe hajdut votash, reagon keq.

Reagon keq…

Jo se nuk dëshiron të presi dhe mbrojë emigrantë që po luftojnë me vdekjen për lirinë e tyre, por sepse është trembur dhe nuk beson më në marveshjet e fshehta të një narko -kryeministri, i cili për momentin, shet jo vetëm interesat kombetare, por edhe bythen e vet .

Ky eshte problemi .

Jo mikpritja jonë për disa njeres që luftojnë per të shpetuar nga vdekja si shumë nga ne dikur …

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s