Kategori
Uncategorized

Edi Rama do të lëvizë me makinë 500 mijë dollarëshe, një si baronët e drogës në Kolumbi .

Makina e Ramës është bërë me porosi “GMC Yukon Luxury” dhe ka dy ndenjëse VIP me mbështetëse këmbësh,

sediljet janë italiane, rimeso me dru arre origjinale.

Tavani është i ndriçuar dhe është i gjithi me lekurë kastori.

Makina nga brenda duket si avion privat luksi.

Nacro-state is completed in AL,in the poorest country of Europe, probably with tax money of the USA and Germany,

AL is highly indebted, a luxury car is bought for the autocrat Rama.

These cars are usually only driven by the drug barons of Colombia/Mexico

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

Po lidhet me %s